• Link do mapy serwisu
  • Pl

Rozmowy z dziećmi o świecie nowoczesnych technologii

Przedstawiamy Wam Adama, Kacpra, Mikołaja i Jurka, którzy podzielą się z Wami ich wspólną pasją, zabierając Was do świata nowoczesnych technologii.

Jurek jest najstarszy — Internetem oraz telekomunikacją zajmuje się naukowo. Adam jest przedszkolakiem, a Kacper i Mikołaj to uczniowie drugiej i czwartej klasy szkoły podstawowej.

Ciekawość świata ani na chwilę nie opuszcza trzech młodych odkrywców, którzy są mistrzami w zadawaniu dociekliwych pytań, a do wspólnej przygody zapraszają również Ciebie!

Dr inż. Jerzy Domżał — pracuje na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH, gdzie naukowo zajmuje się zagadnieniami związanymi z sieciami optycznymi oraz usługami dla Internetu Przyszłości.

Adam Domżał (l. 6) — przedszkolak uczęszczający do Samorządowego Przedszkola nr 102 w Krakowie. Pasjonat książek o wszystkim, gier komputerowych i piłki nożnej. Uwielbia czekoladę i rozmowy o świecie.

Kacper Tomczyk (l. 8) — uczeń II klasy w Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach. Uwielbia surfować po Internecie oraz uczyć się biologii. Ciekawi go wszystko, co związane jest z kosmosem.

Mikołaj Tomczyk (l. 10) — uczeń IV klasy w Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach. Interesuje się grami komputerowymi i koszykówką. Jego pasją jest układanie kostki Rubika.

Książeczki AGH Junior